• English
 • Lithuanian
 • OC

  INOGEB LT-2 „Optoelektroninių komponentų tyrimų ir technologijų adaptavimo ir inkubavimo centro (OC) infrastruktūros sukūrimas“

  VšĮ „Fizikos instituto mokslo ir technologijų parkas“ kartu su valstybiniu mokslinių tyrimų institutu Fizinių ir technologijos mokslų centru nuo 2012 m. sausio pradėjo įgyvendinti projektą „Optoelektroninių komponentų tyrimų ir technologijų adaptavimo ir inkubavimo centro (OC) infrastruktūros sukūrimas“ (projekto Nr. VP2-1.4-ŪM-04-V-02-001), dalinai finansuojamą Lietuvos Respublikos ir ES struktūrinių fondų lėšomis pagal priemonę „Inogeb LT-2”.

  Projekto įgyvendinimo trukmė: 3 metai.
  Projekto vertė – virš 5 mln. Lt.

  PROJEKTO TIKSLAS – pagerinti fotonikos ir optoelektronikos sektorių žinių ir technologijų sklaidai būtiną infrastruktūrą, paskatinti mokslo ir verslo bendradarbiavimą MTTP srityje.
  Projekto metu bus pastatytas ir įrengtas apie 1000 kv. metrų ploto OC pastatas su konferencijų sale, įrengtomis laboratorinėmis ir biuro patalpomis, kuriose įsikurs technologinės įmonės. Taip pat bus sutvarkyta apie 3 ha ploto  Technologijų perdavimo baro teritorija, atnaujinti ir įrengti inžineriniai tinklai. Planuojama, kad po projekto įgyvendinimo centre įsikurs ne mažiau kaip 8 įmonės, iš kurių bent pusė bus naujai susikūrę spin-off‘ai.

  PROJEKTO DALYVIAI – VšĮ „Fizikos instituto mokslo ir technologijų parkas“, Valstybinis mokslinių tyrimų institutas Fizinių ir technologijos mokslų centras.

  OC architektūrinė koncepcija OC architektūrinė koncepcija
  OC architektūrinė koncepcija
  ES