Regionų vystymas. Startuolių regionai – tvarūs, ekonomiškai klestintys, inovatyvūs ir atsparūs krizėms

Regionų vystymas. Startuolių regionai – tvarūs, ekonomiškai klestintys, inovatyvūs ir atsparūs krizėms

Klasteris ir Skaitmeninių inovacijų centras „AgriFood Lithuania“ 2023 m. vasario 7 d. mokslo, verslo ir politikos atstovus suburs į didžiausią tarptautinę bendradarbiavimo konferenciją „Regionų vystymas. Startuolių regionai – tvarūs, ekonomiškai klestintys, inovatyvūs ir atsparūs krizėms“. Vienas esminių hibridinio renginio tikslų – įgyvendinant „Startuolių regiono“ (ang. „Startup Village“) iniciatyvą, įtrauktą į ilgalaikės ES kaimo vietovių vizijos planą, susitarti dėl tolimesnių praktinių veiksmų, kurie reikšmingai prisidėtų prie ilgalaikio regionų vystymo. Tarp gyvai į renginį atvykstančių dalyvių – Europos Sąjungos inovacijų, mokslinių tyrimų, kultūros, švietimo ir jaunimo komisarė bei šį rudenį pirmą kartą Europos Sąjungoje vykusio tarptautinio vizijų kūrimo regionams hakatono „HACK Startup Village” globėja Mariya Gabriel.

„Startup Village Networking“ kviečia startuolius iš visos Europos dalyvauti renginyje ir taip paskatinti savo verslo augimą, susitinkant su potencialiais verslo partneriais, tiekėjais ir klientais, didinant matomumą ir pasinaudojant finansavimo galimybėmis! Šioje tarptautinėje konferencijoje planuoja dalyvauti ne tik pradedančiųjų verslą įmonių atstovai, bet ir tarpsektorinės, verslo ir mokslo organizacijos, politikos formuotojai. Renginio metu vyks panelinė diskusija, kurioje bus pristatomos įvairios MVĮ finansavimo galimybės, kurias ateinančiais metais teiks Europiniai projektai.

Ši konferencija yra nemokama ir bus viešai tiesiogiai transliuojama visoje Europoje. Dalyviai kviečiami registruotis ir dalyvauti nuotoliniu būdu.

Daugiau informacijos: https://www.agrifood.lt/tarptautineje-bendradarbiavimo-konferencijoje-konkretus-sprendimai-del-sviesios-europos-regionu-ateities/