Tarptautinis startuolių renginys „Startup Fair. Recharge 2021“

Tarptautinis startuolių renginys „Startup Fair. Recharge 2021“

Praėję metai visiems atnešė daug iššūkių, tačiau parodė, kad net sunkiais laikais startuolių bendruomenė rodo atsparumą, randa naujų galimybių ir siekia sėkmės. Taigi, įpusėjus 2021 m., atėjo laikas pasinaudoti įgyta patirtimi, norint sukaupti visas jėgas ir žengti į geresnę ateitį. Šių metų „Startup Fair“, vyksianti birželio 3-4 d., yra skirta PERSIKRAUTI ir kviečia visus perkrauti mintis ir ryšius susirenkant Vilniuje bei internetu.

Iš anksto atrinkti perspektyviausi startuoliai turės galimybę pristatyti savo idėjas, varžytis prieš įtakingą žiuri: investuotojus, ekspertus, auditoriją bei laimėti 100 000 EUR investicijas savo verslo plėtrai.

RENGINIO FORMATAS: hibridinis. Šiais metais siekiama sujungti tradicinį “gyvą” renginį su tiesiogine transliacija ir daliniu dalyvavimu nuotoliniu būdu (pvz. užsienio pranešėjų temos).

PAGRINDINĖS RENGINIO DALYS:

  • Konferencija – pranešimai, prezentacijos, diskusijų grupės, 1:1 interviu ir daug naudingos informacijos aktualiausiomis temomis šių dienų startuoliams!
  • Startuolių pasirodymų kovos (Pitch Battle) – geriausi startuoliai pristatys savo idėjas bei varžysis tarpusavyje prieš investuotojus, žiuri bei visą publiką;
  • Startuolių ir investuotojų susitikimai – 1:1 susitikimai, galimybė startuoliams pritraukti investicijas ir efektyviau plėsti savo verslą;
  • Karjeros mugė „Talent Hunt“.

„Startup Fair“ renginys yra nemokamas, tačiau svarbu užsiregistruoti!

Paskubėk registruotis ir užsirezervuok sau vietą: http://bit.ly/StartupFair2021

Renginys: https://fb.me/e/47vidr1V2

Renginio svetainė: https://www.startupfair.lt/